Ультразвукове дослідження – це дослідження органів і тканин за допомогою ультразвукових “хвиль”. Проходячи через тканини різної щільності, а точніше через кордони між різними тканинами, ультразвук по-різному відбивається від них. Спеціальний датчик приймає  та фіксує ці зміни, переводячи їх в графічне зображення.

Ультразвуковий метод простий і доступний, не має протипоказань. УЗД можна застосовувати неодноразово протягом усього періоду спостереження за пацієнтом протягом декількох місяців або років. Більш того, дослідження можна повторювати кілька разів протягом одного дня, якщо цього вимагає клінічна ситуація.

УЗД – широко поширений метод діагностики. Він не ставить під пацієнта променевому навантаженні і вважається нешкідливим.

Ультразвукове дослідження є стандартним методом діагностики, який застосовується для скринінгу. У таких ситуаціях, коли захворювання і скарг у пацієнта ще немає, для ранньої доклінічної діагностики слід застосовувати саме УЗД. При наявності вже відомої патології краще вибрати КТ або МРТ як методи уточнюючої діагностики.

Області застосування ультразвуку в медицині надзвичайно широкі. У діагностичних цілях його використовують для виявлення захворювань органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, щитовидної залози, молочних залоз, серця, судин, в акушерській і педіатричній практиці.

УЗД є переважним методом діагностики при обстеженні під час вагітності, тому що рентгенівські методи дослідження можуть завдати шкоди плоду.

В нашому Лікувально-діагностичному центрі Адоніс-Макарів проводиться ультразвукова діагностика:
– органів черевної порожнини (печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, селезінки);
– органів сечостатевої системи (нирок, сечового міхура з вимірюванням залишку сечі, уретри);
– простати;
– матки та яєчників;
– щитоподібної залози;
– молочних залоз;
– суглобів;
– м’яких тканин;
– лімфовузлів;
– судин верхніх та нижніх кінцівок.

Ціни на послуги ультразвукової діагностики.

Підготовка до УЗД.

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com