З давніх часів люди використовували цілющі властивості сонця, землі, води, холоду, каменів і рослин. Деякі методики дійшли і до наших днів, а деякі з них були вдосконалені і стали основою фізіотерапії – особливої галузі медицини, яка займається профілактикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів за допомогою різних способів, альтернативних медикаментозним.

Багато людей задаються питанням, навіщо потрібні всі ці складні процедури, якщо існують ефективні лікарські препарати? Однак багаторічний досвід показує, що в багатьох випадках фізіотерапевтичне лікування є безцінною знахідкою сучасної медицини:

по-перше – застосування фізіотерапії в якості профілактики запускає процеси саморегуляції і самовідновлення організму, в результаті, лікування може взагалі не знадобитися;

по-друге – за допомогою деяких фізпроцедур можна знизити дози лікарських препаратів і локалізувати вплив безпосередньо на хворий органі;

і, нарешті, по-третє – фізіотерапія просто незамінна під час реабілітаційного постопераційного періоду, де вона запускає і прискорює процеси відновлення.

Великим плюсом застосування фізпроцедур є те, що вони практично не мають протипоказань, не дають ускладнень і можуть бути застосовані в багатьох галузях медицини: хірургії, отоларингології, гінекології, урології, ортопедії, травматології, кардіології і т.д.

Фізіотерапія показана при:
– Захворюваннях опорно-рухового апарату.
– Захворюваннях нервової системи.
– Захворюваннях ендокринної системи.
– Захворюваннях серцево-судинної системи та ревматології.
– Захворюваннях шкіри та слизових.
– Бронхо-легеневих захворюваннях.
– Хворобах ЛОР-органів.
– Урологічних захворюваннях.
– Гінекологічних захворюваннях.

Наші лікарі-фізіотерапевти.

Фізіотерапевтичні процедури в нашій клініці проводяться на високоякісному апараті серії BTL-5000.


Ціни на фізіотерапевтичні процедури.

Ціни на масаж.

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com