Педіатрія (від грецьких слів paidós – «дитина» і iatréia – «лікування, доктор, цілитель») – це галузь медицини, яка займається дослідженням дитячих захворювань і методів їх попередження, діагностики та лікування.

Вже в стародавньому світі люди розуміли різницю між зростаючим і дорослим організмами. «Взагалі, до хлопчиків не можна ставитися так само, як до чоловіків», – зазначав римський філософ Цельс. Згодом медики остаточно затвердили, що дитина – це НЕ зменшена копія дорослої людини. Дитячий організм фізіологічно істотно відрізняється від дорослого.

Поступово педіатрія стала окремою галуззю медичних знань. Її предметом стали хвороби у дітей, включаючи вроджені дефекти, генетичні відхилення і проблеми розвитку.

Сучасна педіатрія включає в себе догляд, як за хворими, так і за здоровими дітьми. До сфери дослідження і практики лікаря-педіатра сьогодні відносяться всі сторони життя маленьких пацієнтів, які пов’язані з їх здоров’ям і загальним самопочуттям.

Дуже важливо регулярно відвідувати педіатра не тільки для визначення хвороби, яка виникла у дитини. але і з метою профілактичного огляду.

Ціни на послуги лікаря педіатра.

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com