Офтальмологія – область клінічної медицини, що вивчає захворювання очного яблука і його придатків (повіки, слізні органи і слизову оболонку – кон’юнктиву), клітковини, що оточує око, і кісткових структур, що утворюють очну ямку.

Приблизно півтора мільярда людей у всьому світі мають порушення зору, пов’язані з різними очними захворюваннями. Близько 80% з них піддаються консервативному лікуванню.

 З огляду на те, що багато небезпечних очних захворювань на початкових етапах можуть протікати абсолютно безсимптомно, необхідні планові профілактичні огляди у офтальмолога.

 Згідно з рекомендаціями Американської асоціації офтальмологів і оптометристів, огляд офтальмолога дорослим людям необхідний:

– у віці 18-64 років – мінімум раз в 2 роки;

– у віці 65 років і старше – 1 раз на рік.

 Лікар-офтальмолог нашої клініки лікує різні патології органів зору, займається корекцією порушень гостроти зору, проводить діагностику, хірургічні операції.

 До офтальмолога може направити і інший фахівець.

Наприклад, регулярні перевірки стану очей потрібні при цукровому діабеті, підвищеному артеріальному і внутрішньочерепному тиску, після перенесених травм голови, мігренях, алергічних реакціях, захворюваннях навколоносових пазух і ін. Консультація дозволить виключити супутні хвороби очей або підібрати методи їх лікування з урахуванням основного діагнозу.  Якщо у Вас або Ваших близьких з’явилися будь-які симптоми розвитку офтальмологічного захворювання, негайно зверніться до лікаря.

Наші лікарі-офтальмологи.

Ціни на послуги офтальмології.

Прайс Лабораторні дослідження.

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com