Лікар невролог (невропатолог) займається профілактикою, лікуванням та діагностуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи, деяких патологій опорно-рухового апарату, які впливають на функціонування ЦНС.
Судинні захворювання нервової системи – одні з найпоширеніших. Причина – погана екологія, стреси, неправильне харчування і гіподинамія. Практично кожна людина старше тридцяти років має проблеми з тиском або регулярно скаржиться на головні болі.


Тому, як тільки Ви спостерігаєте у себе:
• часті головні болі, особливо приступоподібні, що заважають сконцентруватися;
• підвищення або різке зниження тиску;
• шум у вухах, порушення роботи органів слуху;
• запаморочення, нудоту, що виникає при повороті голови;
• “метелики” перед очима і інші порушення зору;
• швидку стомлюваність, безсоння, нервозність, –
зверніться за консультацією до невролога.
Також варто па’мятати про найпоширеніші хвороби та їх прояви, при яких обов’язково потрібна професійна консультація лікаря невролога:
1. Хронічні порушення мозкового кровообігу (дисциркуляторна енцефалопатія, вегетосудинна дистонія з мігреноподібними станами, астеноневротичні синдроми).
2. Остеохондроз з корінцевими синдромами.
3. Залишкові явища черепно-мозкових травм з різними проявами (струси головного мозку).
4. Наслідки інсульту. Коли гострий період успішно пролікований в стаціонарі, виникає необхідність тривалого прийому лікарських препаратів. У пацієнтів зберігається слабкість в руці або нозі, а також порушення розумових функцій. Підбір ліків для успішного подолання наслідків важкої недуги здійснює невролог.
5. Головні болі, а також мігрені патологічного і непатологічного характеру. Вони можуть стати результатом найрізноманітніших функціональних і органічних порушень: від інфекцій і ендокринних змін до серйозних уражень хребта і головного мозку. Будь-який головний біль, який часто турбує, вимагає консультації лікаря.
6. Артеріальна гіпертензія – захворювання, при якому цифри артеріального тиску перевищують 140/90 мм рт. ст. і розвиваються супутні патологічні зміни з боку серцевого м’яза і судин. Основний лікуючий лікар цих пацієнтів – кардіолог, але з урахуванням того, що головною причиною розвитку цієї хвороби є психоемоційне напруження, їм також необхідний огляд невролога.
7. Безсоння або порушення сну. Зустрічають різні варіанти: затримка засипання, порушення глибини сну і його тривалості. Основна причина розвитку безсоння – це неврологічні захворювання і психотравмуючі стану.
8. Атеросклероз судин центральної нервової системи. Вже з 50-ти років багато хто починає помічати проблеми з пам’яттю і увагою. З’являється головний біль, а іноді запаморочення, яке змінює звичний ритм життя. Ситуація пов’язана з порушенням харчування головного мозку киснем і виникає в результаті інволюційних змін.
9. Полінейропатія. Після впливу зовнішніх причин або вживання надмірно великої кількості алкоголю, виникають порушення в роботі кінцівок. Утруднюється ходьба, руки починають трястися, що різко погіршує якість життя. Реальну допомогу надасть лише грамотний фахівець – невролог.

Патології хребта – одна з численних і важливих медико-соціальних проблем. Неврологічними проблемами страждає близько 80% дорослого населення. На розвиток захворювань хребетного стовпа впливають спосіб життя, професія, режим харчування і фізичні навантаження.

Все більше наростає динаміка хронічних змін кістково-м’язової системи. Особливо помітне зростання патологій серед молодого населення. У практиці медичної науки існує ціла галузь, яка займається проблемами хребта – вертебрологія.

Лікар вертебролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань в області хребта. Наслідки навіть самих, на перший погляд, нешкідливих захворювань можуть бути дуже серйозними і приводити до втрати працездатності. Тому звертатися до вертебролога необхідно при появі будь-яких скарг в сфері його спеціалізації: зниження рухливості хребта, біль в області спини, слабкість в кінцівках, порушення чутливості, підвищена стомлюваність.

Якщо патологія буде виявлена на ранній стадії розвитку, її усунення пройде набагато швидше і легше, без ускладнень.

Наші лікарі з напрямку неврологія-вертебрологія.

Ціни на послуги

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com