Неправильний спосіб життя, некорисна їжа “на ходу”, постійні стреси – все це неодмінно впливає на здоров’я шлунково-кишкового тракту. Крім того, захворювання шлунково-кишкового тракту негативно впливають і на стан інших органів і систем людини. Алергії, слабкий імунітет, проблемна шкіра, ламкі нігті, тьмяне волосся, поганий настрій – є частими супутниками порушень процесів травлення.

Якщо Ви відчуваєте дискомфорт, пов’язаний з травленням – обов’язково зверніться до лікаря гастроентеролога.

На прийомі гастроентеролог проведе докладну консультацію, призначить необхідні аналізи та обстеження, дасть рекомендації по харчуванню та складе програму лікування.

Також звертаємо вашу увагу на 3 причини записатися на прийом до лікаря гастроентеролога:
– Часті застуди і вірусні захворювання.
Стінки нашого кишечника покриті бактеріями і клітинами імунної системи – імуноглобулінами, які протистоять вірусам. Тому наш здоровий імунітет формується саме там – в здоровому кишечнику.
– Депресія.
Зростання кількості «поганих» бактерій в кишечнику активізує рецептори в шлунково-кишковому тракті і викликає викид цитокінів – ті, в свою чергу, направляються в головний мозок, знищують гормони щастя і провокують депресію.
– Хронічна втома.
Слабкість в тілі, біль у м’язах, здуття живота – все це загальні симптоми надлишку “поганих” бактерій в кишечнику. Вони впливають на здатність організму перетравлювати і розщеплювати їжу, а отже добувати вітаміни та мінерали з продуктів – тому організм посилено накопичує токсини і не отримує потрібний обсяг корисних речовин для енергії і гарного самопочуття.

Записатися на прийом до гастроентеролога Ви можете за номером телефону 063-403-03-03.

Ціни на послуги.

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com