УЗД органів черевної порожнини (печінки, підшлункової залози, селезінки, жовчного міхура): строго натщесерце (не їсти і не пити). Останній прийом їжі напередодні не пізніше 20 години вечора. В день дослідження не палити, не жувати жувальної гумки. Якщо дослідження виконується в другій половині дня, то інтервал між прийомом їжі і УЗД повинен складати не менше 8 годин. Якщо передбачається додаткові дослідження сечового міхура – за годину до дослідження випити 1 літр води без газу (!).  Дослідження проводиться при повному сечовому міхурі (не мочитись).

УЗД  нирок : особливої підготовки не потребує. Підготовка така сама, як при УЗД черевної порожнини.

УЗД сечового міхура: підготовка – туге наповнення сечового міхура, за 1 годину до дослідження випити 1 літр води, туалет не відвідувати.

УЗД  передміхурової залози: підготовка – туге наповнення сечового міхура, за 1 годину до дослідження випити 1 літр води, туалет не відвідувати. Дослідження може проходити ректально, тому вранці в день дослідження необхідно зробити клізму.

Важливо: при збільшеному газоутворенні:

  1. За 2-3 дні до обстеження виключити продукти, посилюючі газоутворення в кишківнику (сирі овочі і фрукти, молоко, чорний хліб, бобові, газовані напої, а також висококалорійні кондитерські вироби – тістечко й торти);
  2. За 2-3 дні до обстеження приймати ферменти типу мезим-форте, панзинорм, фестал, ензистал, креон (відповідно з рекомендаціями Вашого лікуючого лікаря). Ввечері напередодні можна прийняти 2-3 пігулки активованого вугілля або 2 капсули сорбекса. При сильному здутті напередодні ввечері і рано в день дослідження можна приймати еспумізан згідно з інструкцією (запивати водою без газу).

УЗД щитоподібної залози: підготовки не потребує.

УЗД матки і яєчників: при трансабдомінальному дослідженні – туге наповнення сечового міхура, за 1 годину до дослідження випити 1 літр води, туалет не відвідувати; для вагітних – індивідуально. При трансвагінальному дослідженні підготовка не потрібна. Якщо нема показань (біль, дискомфорт), бажано дослідження проводити на 7 день менструального циклу.

УЗД молочної залози: на 6-10 день менструального циклу; при наявності больового синдрому або утворення – в будь-який день.

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com