Дерматоскопія

Одним з найбільш сучасних методів безконтактної діагностики захворювань шкіри є ДЕРМАТОСКОПІЯ.
З її допомогою досліджується природа шкірних утворень і визначається ступінь небезпеки будь-якого новоутворення на ранніх стадіях появи (раніше патологічні зміни можна було визначити лише після видалення патологічних тканин).

Головною особливістю всіх новоутворень є те, що їх видно тільки частково, тобто над поверхнею шкіри. Завдяки дерматоскопії з’явилася можливість в десятки разів збільшити знімок, на підставі якого лікар ретельно вивчає новоутворення. При цьому можна визначити, наскільки родимка симетрична, яка її структура і наскільки рівні кордони. Все це дає уявлення про злоякісний або доброякісний характер родимки чи іншого новоутворення на шкірі.

Дерматоскопія дає можливість точно виявити різні шкірні захворювання, підтвердити або спростувати такі діагнози, як:
✔️ меланома і інші види раку;
✔️ кератоз;
✔️ папілома, ангіома, бородавка і т.ін.
☝Своєчасне виявлення «проблемної» родимки сприяє високій ефективності лікування, аж до повного позбавлення від настільки підступної хвороби, як рак.

Для діагностики при дерматоскопії застосовується єдиний міжнародний критерій, який встановлений International Dermoscopy Society (Міжнародним товариством дермоскопії).  Це виключає неузгодженість і неоднозначність трактування під час проведення такого дослідження.

В ході проведення дерматоскопії в нашій клініці пацієнт отримує цифровий знімок. Додаткова його користь полягає в тому, що за різними фото можна оцінювати зміни шкірного покрову, числа родимок в динаміці, як власне і ефективність обраного лікування.

Дерматоскопія відноситься до неінвазивних методів діагностики та візуальної оцінки шкіри, родимок і різних новоутворень, як пухлинної, так і іншої природи.

Дерматоскопія широко застосовується фахівцями в області дерматології та онкології. Вона не потребує ніякої додаткової підготовки.

До плюсів цього методу діагностики шкіри відноситься наступне:
✅ безболісність (шкірні покрови взагалі не травмуються під час обстеження);
✅ оперативність проведення та результативність;
✅ відсутність шкоди для організму (дерматоскопія не впливає на шкіру, родимки і новоутворення, які досліджуються, а також інші системи організму);
✅ простота контролю стану шкіри в динаміці (досягти його при дерматоскопічній діагностиці дозволяє зберігання фото- та відеоархівів дослідження).

За писатися на консультацію до дерматолога та для проведення дерматоскопії Ви можете за номером телефону 063 403-03-03.

Перейти до розділу «Дерматокосметологія»

З турботою про Ваше здоров’я та здоров’я Ваших близьких!

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com