Збір сечі для загального клінічного аналізу:

 Для дослідження потрібна ранкова порція сечі. Для аналізу треба взяти 200-300мл.сечі. У жінок під час менструації сечу для аналізу не збирають. Перед забором сечі на аналіз жінка повинна провести туалет зовнішніх статевих органів, а чоловіки промити голівку статевого члена.

Проводять забір всієї сечі в чистий посуд, а потім частину  відливають у спеціальний пластиковий контейнер, з кришкою. Після збору сечі контейнер щільно  закривають і зазначають прізвище, ініціали хворого, мету дослідження (загальний аналіз сечі), дату. До відправки в лабораторію сечу зберігають у холодному місці. Відправляють сечу в лабораторію не пізніше як через 30-60 хв після взяття. 

Збір сечі для аналізу методом Нечипоренко:

Для цього дослідження в будь-який час доби (краще зранку) беруть “середню порцію” сечі. Надалі правила забору такі ж як для загального аналізу сечі. Для цього аналізу достатнього 10 мл матеріалу.

Збір добової сечі для біохімічного аналізу

Збирається сеча за добу. Перша ранкова порція сечі видаляється. Всі наступні порції сечі, виділені протягом дня, ночі та ранкова порція наступного дня збираються в одну посудину, яка зберігається в холодильнику (+4 – +8) протягом усього часу збирання (це необхідна умова, так як за кімнатної температури суттєво знижується вміст глюкози).Після закінчення збору сечі вміст посудини точно виміряти, обов’язково перемішати та негайно відлити до невеликої баночки (не більше 5 мл). Цю баночку принести до лабораторії на  дослідження. Всю сечу приносити не треба. На бланку направлення потрібно вказати добовий об’єм сечі (діурез) у мілілітрах, наприклад: «Діурез 1250 мл», напишіть також Ваш зріст і. 

Збір сечі для виконання посіву сечі (із визначенням чутливості до антибіотиків)

Придбати в аптеці одноразовий стерильний контейнер із закручуваною кришкою для збору сечі. Для збору сечі обов’язково проводиться гігієнічна процедура. У контейнер збирається «середня» порція сечі. Одразу закрити кришкою контейнер. Доставити контейнер до лабораторії протягом години з моменту збору аналізу. На контейнері необхідно вказати Ваше прізвище, ініціали, дату народження, дату і час збору матеріалу, запис повинен бути зроблений розбірливим почерком.

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com