Збір калу для дослідження «копрограма» та «яйця глистів»

Кал збирається з трьох різних місць у чистий, одноразовий контейнер із закручуваною кришкою та ложечкою у кількості не більше 1/3 від об’єму контейнера.

Матеріал доставляється до лабораторії протягом 3 годин із моменту збору аналізу. Бажано протягом указаного часу матеріал зберігати в холоді (для цього можна використовувати холодопакет чи обкласти контейнер кубиками льоду, підготовленими заздалегідь).

На контейнері необхідно вказати ваше прізвище, ініціали, дату народження, дату і час збору матеріалу, запис повинен бути зроблений розбірливим почерком.

Збір калу для дослідження на кишковий дисбактеріоз

Матеріал (кал) на кишковий дисбактеріоз збирається до початку лікування антибактеріальними та хіміотерапевтичними препаратами.

Для дослідження збирають свіжовиділений кал.

За 3-4 дні до дослідження необхідно скасувати прийом проносних засобів, касторової та вазелінової олії, припинити введення ректальних свічок. Кал, отриманий після клізми, а також після прийому барію (при рентгенівському обстеженні) для дослідження не використовується.

  До збору аналізу слід помочитися в унітаз, потім шляхом природної дефекації зберіть у підкладне судно кал (слідкуйте, аби туди не потрапила сеча). Підкладне судно попередньо обробити будь-яким дезінфікуючим засобом, ретельно промити під проточною водою декілька разів та ополоснути окропом. У бланку направлення обов’язково повинен бути вказаний діагноз і дата початку захворювання, дані про вживання антибіотиків. При взятті матеріалу необхідно дотримуватися правил стерильності.

По можливості збір матеріалу для дослідження повинен здійснюватися до призначення антибіотиків (якщо неможливо, то лише через 12 годин після скасування препарату).

Умови, дотримання яких є обов’язковим:

  • не допускається заморожування;
  • не допускається тривале зберігання (більше 5-6 годин);
  • не придатні жодні транспортні середовища, окрім вказаного;
  • не допускається нещільно закритий контейнер;
  • не підлягає дослідженню біоматеріал, зібраний напередодні.

08001. Київська область, Макарівський р-н, смт. Макарів, вул. Банківська 15.

Телефон та Viber

Телефон та Viber

063 403-03-03

Email

Email

info.adonism@gmail.com